Drodzy mieszkańcy,
Uprzejmie informujemy, że uruchomiona została nowa strona internetowa Gminy Wierzbno, jednak z przyczyn technicznych nie jest ona jeszcze w pełni funkcjonalna. W obecnej formie, witryna umożliwia sprawdzenie ogłoszeń oraz aktualności. Cały czas trwają prace nad uzupełnieniem kolejnych działów o stosowne informacje oraz wprowadzane są kolejne elementy związane z procesem technologicznym. Jednakowo niedostępny jest portal Biuletynu Informacji Publicznej. Prosimy Państwa o cierpliwość. Wraz z postępem prac i udostępnianiem kolejnych sekcji witryny, będziemy zamieszczać stosowne informacje w dziale Aktualności. Jednocześnie informujemy, że w chwili obecnej witryna nie wyświetla się poprawnie na urządzeniach z małym ekranem takim jak: telefon czy tablet.